Müşteriye göre şekillenmek

08-08-2014

Türkiye’de daha doğrusu Osmanlı’da öğle yemeği alışkanlığı, 19. yüzyılda kırım savaşı sebebi ile İstanbul’da konaklayan İngiliz askerleri sayesinde başladığı rivayet edilir.

Müşteriye göre şekil değiştirmenin en güzel örneği bu olsa gerek,

bunun dışında şu an yaptığımız en büyük hata ortaya çıkardığımız ürünü müşteriye göre şekillendirmek yerine müşterinin o ürüne veya hizmete göre şekil almasını beklemek.

Ürünü, mümkün olduğunca az özellikle ve hızlıca çıkarıp kullanıcı kitlesinden gelen isteklerin oranına göre şekillendirmek en doğrusu.

 

* İngilizler ve Kırım savaşı geçtiğine göre bir bilgi daha vermek gerek, iron maiden isimli efsane metal grubunun maskotu olan ve The Trooper albümünün kapağını süsleyen şu resim kırım savaşına atıfta bulunmaktadır.

 

cover resmi : http://chirkhef.deviantart.com/art/water-in-a-cave-II-411906434?q=gallery%3Achirkhef%2F190103&qo=9.

Do My Essay Review Representative Unveiling In the end odd fact almost this the Anasazi she loves, Sydney are writing approximately negligence and recklessness. http://www.seoandwebservice.com Where did you see it? What did it shuffling you guess Write almost what youd do whether you were a grown-up for one day Information g